Результати Всеукраїнської олімпіади з математики
2009 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 2A 2B 2C 2D Сума Дип.
1 Кравченко Олександр Сергійович Харківська обл. 10 7 7 7 3 7 7 7 7 52 I
1 Чорний Максим Володимирович м. Київ 10 7 7 4 7 7 7 6 7 52 I
3 Дудкін Олександр Володимирович Харківська обл. 10 7 7 7 1 7 6 7 7 49 I
4 Лавинська Тетяна Олегівна Харківська обл. 10 7 7 0 3 7 7 5 7 43 II
5 Голіцин Володимир Вадимович Харківська обл. 10 7 7 0 3 2 7 7 5 38 II
6 Грувер Євгеній Юрійович Донецька обл. 10 7 7 0 3 7 7 0 5 36 II
7 Черненко Іван Леонідович м. Київ 10 3 7 0 1 7 7 0 7 32 II
7 Жениленко Вячеслав Юрійович Харківська обл. 10 7 7 0 1 7 7 0 3 32 II
9 Васін Олексій Геннадійович А.Р. Крим 10 7 7 7 0 0 3 0 7 31 II
10 Якимов Денис Володимирович Запорізька обл. 10 7 7 7 1 3 3 2 0 30 III
10 Оніщук Олександр Сергійович Житомирська обл. 10 5 7 0 2 0 7 7 2 30 III
10 Грінчук Олег Валерійович Вінницька обл. 10 7 7 0 1 3 7 5 0 30 III
10 Козиненко Олександр Віталійович Дніпропетровська обл. 10 7 7 0 1 7 3 5 0 30 III
14 Габідуліна Надія Марсівна м. Севастополь 10 7 7 7 1 0 2 5 0 29 III
15 Смагін Ігор Олександрович Дніпропетровська обл. 10 7 7 0 2 3 2 0 7 28 III
15 Любінець Володимир Ярославович Львівська обл. 10 7 7 0 3 3 7 1 0 28 III
17 Бантиш Олег Віталійович Івано-Франківська обл. 10 5 6 0 1 5 3 0 7 27 III
18 Расщектаєв Антон Володимирович Чернівецька обл. 10 7 7 0 0 2 3 0 7 26 III
19 Абкерімов Ремзі Наріманович А.Р. Крим 10 5 0 7 1 2 3 0 7 25 III
19 Дозірців Володимир Олегович Львівська обл. 10 7 7 0 1 2 1 0 7 25 III
21 Кузнєцов Євген Володимирович УФМЛ 10 7 7 0 1 3 4 2 0 24 У
21 Нгуєн Хак Туан Одеська обл. 10 0 7 2 1 2 3 2 7 24 У
23 Дяченко Олексій Миколайович м. Київ 10 5 7 0 3 0 0 0 7 22 У
24 Оборкін Микола Олександрович м. Севастополь 10 7 7 0 1 0 3 2 0 20 У
24 Дембіцький Володимир Ігорович Тернопільська обл. 10 7 6 0 0 1 3 3 0 20 У
24 Сівоглазов Максим Олександрович УФМЛ 10 5 7 0 0 3 3 2 0 20 У
27 Кондратьєв Ігор Іванович Кіровоградська обл. 10 7 7 0 1 0 3 1 0 19 У
28 Гуйван Богдан Романович Закарпатська обл. 10 7 0 0 0 3 7 1 0 18 У
28 Ткаченко Павло Іванович Дніпропетровська обл. 10 7 0 0 3 3 3 2 0 18 У
30 Недужий Євгеній Ігорович Сумська обл. 10 4 0 0 3 2 3 5 0 17 У
30 Онищук Валентин Олегович Рівненська обл. 10 3 0 7 1 2 3 1 0 17 У
30 Малий Валентин Миколайович Херсонська обл. 10 3 7 0 0 1 4 2 0 17 У
33 Корнієнко Ярослав Вікторович Луганська обл. 10 7 0 0 1 0 3 0 0 11 У
34 Рагімова Дарина Рауфівна Запорізька обл. 10 5 0 0 0 0 2 2 0 9 У
34 Сидорчук Михайло Дмитрович Волинська обл. 10 5 0 0 0 0 3 1 0 9 У
34 Онищенко Ганна Миколаївна Чернігівська обл. 10 6 0 0 0 1 2 0 0 9 У
37 Шишак Анастасія Валеріївна Луганська обл. 10 4 0 0 0 0 2 1 0 7 У
38 Руснак Ігор Олександрович Хмельницька обл. 10 3 0 0 1 0 2 0 0 6 У
38 Фейло Віталій Володимирович Миколаївська обл. 10 3 0 0 0 0 3 0 0 6 У
38 Усенко Ніна Олександрівна Полтавська обл. 10 3 0 0 0 0 3 0 0 6 У