Результати Всеукраїнської олімпіади з математики
2008 по 9-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 2A 2B 2C 2D Сума Дип.
1 Дяченко Олексій Миколайович м. Київ 9 7 7 7 7 7 7 7 5 54 I
2 Чорний Максим Володимирович м. Київ 9 7 7 7 6 7 5 7 7 53 I
3 Веклич Богдан Васильович м. Київ 9 4 7 7 6 7 7 7 7 52 I
4 Черненко Іван Леонідович м. Київ 9 7 7 7 0 7 7 7 7 49 I
5 Жениленко Вячеслав Юрійович Харківська обл. 9 7 7 7 3 7 7 1 7 46 II
6 Поліщук Євген Юрійович Черкаська обл. 9 2 3 0 7 7 7 7 7 40 II
7 Дудкін Олександр Володимирович Харківська обл. 9 4 7 0 7 7 7 0 7 39 II
8 Лавинська Тетяна Олегівна Харківська обл. 9 7 7 1 0 7 7 1 7 37 II
9 Кравченко Олександр Сергійович Харківська обл. 9 7 7 1 0 7 7 2 5 36 II
9 Назарова Дар'я В'ячеславівна м. Київ 9 6 3 1 7 3 7 2 7 36 II
11 Козиненко Олександр Віталійович Дніпропетровська обл. 9 4 7 0 0 7 7 1 7 33 II
11 Пилипович Максим Ігорович Львівська обл. 9 4 7 1 0 7 7 0 7 33 II
13 Микицей Володимир Сергійович Івано-Франківська обл. 9 3 7 1 0 7 7 1 6 32 III
14 Абкерімов Ремзі Наріманович А.Р. Крим 9 7 3 7 0 3 4 7 0 31 III
14 Абрамов Артемій Володимирович УФМЛ 9 7 3 7 0 7 7 0 0 31 III
14 Оніщук Олександр Сергійович Житомирська обл. 9 7 7 1 0 7 4 0 5 31 III
17 Малий Валентин Миколайович Херсонська обл. 9 7 7 0 0 1 4 7 3 29 III
18 Любінець Володимир Ярославович Львівська обл. 9 6 7 0 0 3 7 1 3 27 III
18 Расщектаєв Антон Володимирович Чернівецька обл. 9 7 3 0 0 7 7 0 3 27 III
20 Кожевников Олександр Ігорович Вінницька обл. 9 6 3 1 0 7 6 1 2 26 III
20 Редчук Богдан Юрійович Волинська обл. 9 3 3 1 0 7 7 0 5 26 III
22 Грінчук Олег Валерійович Вінницька обл. 9 7 7 1 0 4 5 0 1 25 III
22 Грувер Євгеній Юрійович Донецька обл. 9 3 7 1 0 7 7 0 0 25 III
22 Недужий Євгеній Ігорович Сумська обл. 9 7 3 0 0 7 7 1 0 25 III
25 Габідуліна Надія Марсівна м. Севастополь 9 3 7 1 0 6 5 0 2 24 У
25 Сівоглазов Максим Олександрович УФМЛ 9 7 3 0 0 7 7 0 0 24 У
27 Ткаченко Павло Іванович Дніпропетровська обл. 9 7 3 0 0 2 6 2 3 23 У
27 Чуй Юрій Васильович Рівненська обл. 9 3 7 0 0 6 7 0 0 23 У
29 Вязовецький Юрій Володимирович А.Р. Крим 9 7 7 0 0 1 7 0 0 22 У
30 Гуйван Богдан Романович Закарпатська обл. 9 3 6 0 0 5 7 0 0 21 У
30 Оборкін Микола Олександрович м. Севастополь 9 5 3 0 0 7 6 0 0 21 У
32 Школа Богдан Іванович Волинська обл. 9 3 7 0 0 2 6 0 2 20 У
33 Каламбет Олена Юрііївна Луганська обл. 9 2 7 0 0 1 0 2 7 19 У
34 Голюк Юрій Іванович Тернопільська обл. 9 3 7 0 0 3 4 0 1 18 У
34 Маньшин Ярослав Ігорович Донецька обл. 9 3 3 3 0 7 2 0 0 18 У
34 Смагін Ігор Олександрович Дніпропетровська обл. 9 6 4 0 0 7 1 0 0 18 У
37 Муха Владислав Володимирович А.Р. Крим 9 3 0 7 0 2 4 0 1 17 У
38 Мацегора Тетяна Василівна Луганська обл. 9 3 7 1 0 2 0 0 2 15 У
39 Рагімова Дарина Рауфівна Запорізька обл. 9 2 7 0 0 3 1 1 0 14 У
40 Карпович Артем Валерійович м. Севастополь 9 3 1 3 0 3 2 1 0 13 У
41 Висоцький Максим Вадимович Херсонська обл. 9 4 1 1 0 2 3 0 0 11 У
41 Фейло Віталій Володимирович Миколаївська обл. 9 4 3 0 0 4 0 0 0 11 У
41 Шилович Марина Петрівна Чернігівська обл. 9 3 1 0 0 3 4 0 0 11 У
44 Антошків Марія Сергіївна Кіровоградська обл. 9 1 6 0 0 2 0 1 0 10 У
44 Боровик Станіслав Олександрович Полтавська обл. 9 2 3 0 0 3 2 0 0 10 У
46 Комнатний Микола Олександрович Черкаська обл. 9 3 0 0 0 0 6 0 0 9 У
47 Перечинська Марія Сергіївна Закарпатська обл. 9 2 3 0 0 3 0 0 0 8 У
47 Пудло Ілля Віталійович Хмельницька обл. 9 3 0 0 0 1 2 1 1 8 У
49 Васін Олексій Геннадійович А.Р. Крим 9 1 3 1 0 0 1 0 0 6 У
50 Ахунов Станіслав Римович Одеська обл. 9 2 0 0 0 2 0 0 0 4 У